Стилізація інтернет-магазину Future Fire

www.kaminff.com.ua
Купич Андрій
Керівник компанії Future Fire

Готовим магазином задоволений, хотілось би тільки, щоб він швидше себе окупав. А окрім того - хороші, позитивні враження.

Процес створення дизайну
 •  
  Вибір шаблону у якості основи структури і розміщення елементів.

  Обраний шаблон Fluid по своїй структурі та функціоналу повністю задовольняв усі побажання замовника. Кількість рекламних банерів було зменшено до трьох. Це дало можливість зробити головний банер дещо ширшим.

 •  
  Підбір гами кольорів, зміни у структурі

  Головним кольором для дизайну був обраний теплий відтінок червоного, який відповідає логотипу клієнта. Також даний колір вигідно підкреслює тематику магазину. Верхня частина сайту була доповнена курсом валют, що є необхідною умовою для даного магазину. Сторінка товару є зручною для розміщення логотипу виробника, відеороликів та презентації характеристик.

 •  
  Увага до деталей – це збільшення конверсіі

  Дизайн охоплює зміни не тільки на головній сторінці, але й на функціональних і додаткових елементах внутрішніх сторінок: ярликів для товару, фільтрів, елементів навігації.

  Важливість високого рівня конверсії для інтернет-магазину важко переоцінити. Саме тому наші дизайнери так багато уваги приділяють деталям.

 •  
  Розробка рекламних банерів

  Основою для дизайну банерів слугували якісні фотографії камінів у інтер’єрі. Таке рішення дозволило максимально вигідно продемонструвати продукцію, виділити конкретні моделі товарів і в цілому передати тематику та настрій сайту.

Хочете унікальний інтернет-магазин?
Шаблон обирається в якості основи структури і розміщення елементів, подальші етапи стилізації повністю змінять зовнішній вигляд вашого інтернет-магазину.
Поділитися Поділитися Поділитися Поділитися Поділитися