Стилізація інтернет-магазину TTT

www.ttt.ua
Владислав Рисенко
Керівник компанії TTT

Компанія ТТТ задоволена результатом роботи. За час співпраці інтернет-агентство Сайт Імідж показало себе в якості відповідального підрядника, швидко реалізував наші бажання.

Інтернет-магазин ttt.ua був стилізований дизайнерами - з'явилися яскраві контрастні кольори, які поставили акценти на головних перевагах інтернет-магазину. В ньому передбачена інтеграція платіжних систем, що є зручно для наших покупців, акційні товари одразу кидаються в очі, зрозуміле меню каегорій.

Нашим вибором одразу було це інтернет-агентство. Значне портфоліо “Сайт Імідж” та гарантія швидкого створення привертає увагу, спонукає скористатися послугами. Рекомендуємо іншим фірмам для співробітництва!

Процес створення дизайну
 •  
  Вибір шаблону у якості основи структури і розміщення елементів

  За прототип дизайну був обраний шаблон Fluid. Наступним кроком була його стилізація нашими спеціалістами під потреби клієнта. Розміщення основних блоків і функціональних елементів сайту заздалегідь продумане із урахуванням впливу на конверсію та зручність для відвідувачів.

  Переглянути вибраний дизайн
 •  
  Підбір гами кольорів, зміни у структурі

  Переважаючою гамою кольорів для інтернет-магазину було обрано відтінки червоного (із урахуванням фірмового стилю компанії). У поєднанні із білим фоном він отримує необхідну промовистість і дозволяє акцентувати увагу на важливих функціях.

  На головній сторінці виводяться всі необхідні елементи: від інформації про контакти до популярних товарів.

 •  
  Увага до деталей – це збільшення конверсіі

  Важливість високого рівня конверсії для інтернет-магазину важко переоцінити. Саме тому наші дизайнери так багато уваги приділяють деталям.

  Позначки акцій, умови доставки та оплати, наочне відображення контактів – усі ці нібито дрібниці здатні позитивно впливати на рівні продажів.

 •  
  Розробка рекламних банерів

  Першим елементом, який бачить відвідувач вашого інтернет-магазину, є банер. Тому розробка рекламних банерів – одна з найважливіших складових процесу створення інтернет-магазину.

  Якісний дизайн банеру максимально вигідно презентує ваш продукт чи будь-яку інформацію.

Хочете унікальний інтернет-магазин?
Шаблон обирається в якості основи структури і розміщення елементів, подальші етапи стилізації повністю змінять зовнішній вигляд вашого інтернет-магазину.