Стилізація інтернет-магазину Kilimanjaro

www.kilimanjaro.com.ua
Лариса Пікалова
Керівник компанії Kilimanjaro

Ми дуже довго обирали підрядника - було 3 невдалих спроби. Роботу з вашою компанією можу охарактеризувати як оперативну, чітку; мені вчасно надавались додаткові консультації по роботі з адміністративною частиною за необхідності. Тому створеним магазином задоволена. Окремо хочу наголосити на SEO-текстах, які ви для нас пишете: вони дійсно змістовні і корисні для наших клієнтів, а не просто сухий матеріал під ключові слова. Це правда цікаві та інформативні тексти. Професійно.

Якби комусь потрібно було рекомендувати компанію для створення інтернет-магазину - я б однозначно рекомендувала вас! Подобається робота з менеджером - він завжди консультує мене не тільки по SEO, а й по роботі магазину в цілому.

Процес створення дизайну
 •  
  Вибір шаблону в якості основи структури і розміщення елементів

  За прототип дизайну було обрано шаблон Fluid. Після цього наші спеціалісти перейшли до його стилізації для клієнта. Розташування основних блоків та функціональних елементів сайту заздалегідь продумані із врахуванням впливу на конверсію та на зручність для відвідувачів.

  Переглянути вибранний дизайн
 •  
  Підбір гами кольорів, зміни у структурі

  В якості основних кольорів клієнт обрав зелений, оранжевий та відтінки фіолетового. Дизайнери підібрали максимально гармонійне поєднання цих кольорів, враховуючи контрастність та загальний баланс.

  Також були внесені зміни у структуру шапки головної сторінки для кращого сприймання контактних даних та іншої інформації.

 •  
  Увага до деталей – це збільшення конверсії

  Важливість високого рівня конверсії для інтернет-магазину важко переоцінити. Саме тому наші дизайнери так багато уваги приділяють деталям.

  Враховуючи обрану гаму кольорів, були змінені елементи навігації на головній і внутрішніх сторінках магазину, ярлики товарів, іконки та піктограми.

 •  
  Розробка рекламних банерів

  Контрастні та інформативні акційні банери чудово підкреслюють стилістику сайту і пропонують покупцеві найвигідніші товари. Банери розроблені в яскравих кольорах, тому одразу приваблюють увагу користувача і підвищують ймовірність переходу за ними.

Хочете унікальний інтернет-магазин?
Шаблон обирається в якості основи структури і розміщення елементів, подальші етапи стилізації повністю змінять зовнішній вигляд вашого інтернет-магазину.