Структура компанії

Prem-site є частиною холдингу, який, крім самої платформи,
включає інтернет-агентство повного циклу “Сайт Імідж” та ImageCMS.
Siteimage
Агентство “Сайт Імідж”
Агентство «Сайт Імідж» — творець платформи Prem-site — працює на ринку надання послуг у сфері розробки та просування веб-проектів більше 8 років, із 18 жовтня 2006 року.
Imagecms
ImageCMS Shop
ImageCMS Shop - система управління інтернет-магазинами, яка була розроблена співробітниками агентства «Сайт Імідж» і, власне, послужила основою та базою для платформи Prem-site.

Керівництво сервісу Prem-site

Одна з ключових цінностей нашої компанії - задоволення та успіх наших клієнтів.
Якщо у вас є будь-які запитання до нашої команди, ви можете поставити їх безпосередньо будь-кому з керівників.
 • Ivan Pylypchuk
  Chairman & CEO
  Ivan Pylypchuk
 • Rodney Hooks
  EVP & Chief Global Business Dev Officer, US & EMEA
  Rodney Hooks
 • Olga Pylypchuk
  Executive Vice President of Global Sales & Marketing, US & EMEA
  Olga Pylypchuk
 • Andriy Shabat
  Vice President of Front-end
  Andriy Shabat
 • Andriy Gula
  CTO
  Andriy Gula
 • Nikolay Malezkiy
  Senior Vice President Art Director
  Nikolay Malezkiy
 • Artur Manyukov
  Senior Vice President of Project Management
  Artur Manyukov
 • Yevhen Deyneka
  Senior Vice President of Client success
  Yevhen Deyneka

Історія компанії

Розпочавши роботу в 2006 році, ми постійно розвивались й удосконалювались,
щоб втілити в життя наш кращий проект — платформу для інтернет-комерції Prem-site
 • 2006
  Siteimage
  Створення компанії «Сайт Імідж»
  Основний напрям діяльності — розробка корпоративних сайтів. Засновники компанії працювали у формі фрілансу, не орендуючи офіс. Програмісти, вони ж дизайнери, робили перші кроки в освоєнні ринку.
 • 2007
  Переїзд в офіс, рекрутинг
  Штат збільшився до 5 чоловік, команда збагатилась справжнім дизайнером, і бізнес почав набирати серйозних обертів в розвитку послуг створення сайтів.
 • 2008
  Siteimage
  Старт роботи над платформою для розробки корпоративних сайтів ImageCMS
  Ми стали активно масштабувати надані послуги зі створення корпоративних сайтів. Швидко зрозуміли, що існуючі системи управління не дозволяють скоротити швидкість виконання даної послуги через відсутність гнучкості в системі шаблонізації.
  Оскільки ми прагнули створювати оптимальні за дизайном і структурою продукти, прийняли рішення розробити власну систему - ImageCMS.
 • 2009
  Запуск першої версії ImageCMS
  У цьому році, як відомо, відбулася глобальна економічна криза, яка підірвала платоспроможність у тому числі й наших клієнтів. Так бізнес-модель продажу CMS для корпоративних сайтів, як і плани з подальшого масштабування даної моделі, успішно зазнали фіаско.
 • 2010
  Запуск ImageCMS Shop, створення відділу інтернет-маркетингу
  Після глобальної кризи стало очевидним, що продаж гарних сайтів, головна цінність яких - візитка в Інтернеті, не виправдовує себе. Подібна послуга не затребувана клієнтом, і масштабувати її немає сенсу. Ми переключили увагу на інший напрямок сфери послуг, який безпосередньо приносить прибуток клієнту.
  Вирішили вкласти всі сили туди. Спочатку створили відділ інтернет-маркетингу для реалізації послуги просування, потім перевели весь відділ розробки на напрям e-commerce і створення версії ImageCMS Shop
 • 2011
  Розвиток моделі аутсорсингової компанії в області e-commerce
  Систему ImageCMS Shop виділено в окрему структуру із власним менеджментом, відділом продажів та планами по розвитку.
  Решта компанії зайнялася створенням інтернет-магазинів “під ключ” та наданням послуг інтернет-маркетингу.
 • 2012
  Удосконалення створення інтернет-магазинів та продовження розвитку ImageCMS Shop
  Рік роботи по системі створення інтернет-магазинів "під ключ" хоч і дозволив компанії розвинутися, але в плані можливості для масштабування та розвитку повністю себе провалив. Справа в тому, що затвердження структури та дизайну могли займати по декілька місяців, а в загальному середній термін запуску збільшився до 4-5 місяців. Дана послуга ніяк не вписувалася у нашу концепцію створення ефективного інтернет-магазину, оскільки не приносила, як правило, прибутків власнику.
  Запуск «пакетних рішеннь»
  В кінці року вирішено створити опційні пакети послуг. Ідея була в тому, що ми продумаємо три варіанти повністю відтестованих дизайнів інтернет-магазину, різних по ціні, а клієнту надамо в рамках даних дизайнів внести всі необхідні зміни.
 • 2013
  Розвиток стратегії «пакетних рішень»
  Опційні пакети дозволили суттєво збільшити нашу пропускну здатність, і ми почали поступово масштабувати дану послугу серед наших клієнтів. Результатами були задоволені, але було одне "але".
  В цілому, створення професійного магазину все-таки залишалося більше послугою, ніж продуктом, зі всіма наслідками: високою ціною для кінцевого клієнта, високим терміном виконання та неможливістю передбачити всіх нюансів, що здебільшого виливалося у зриви термінів.
  Використання системи управління також потребувало, як правило, професійних навиків, яких непідготовлені користувачі не мали. Відповідно, дорога до професійного магазину для великої кількості клієнтів була закрита: або по причині бюджету, або по причині складності реалізації.
  Середній термін виконання проектів на базі “пакетних рішень” скоротився, але все одно складав в середньому 1,5 місяця, що не дозволяло назвати дане рішення ефективним.
  Нова версія ImageCMS Shop
  Запустили абсолютно нову версію ImageCMS Shop, яка заклала як нову адміністративну частину, так і підхід до розробки фронтенд частини.
 • 2014
  Розробка SaaS версії та запуск послуги стилізації
  Першим кроком до масштабування послуги створення індивідуальних повнофункціональних інтернет-магазинів став абсолютно новий підхід до створення і проектування дизайну інтернет-магазинів. Спеціально розроблена технологія дозволила нам створити близько 50 унікальних дизайнерських Преміум-рішень для інтернет-магазинів, які ми розподілили між 10-а популярними тематиками.
  Крім того, ми продумали систему швидкої індивідуальної стилізації даних рішень під корпоративний стиль клієнта, що дозволило запускати повнофункціональний магазин у строк від 1 дня (і до 7 днів зі стилізацією). Швидкий запуск дав змогу одразу розробляти і впроваджувати маркетингову стратегію, завдяки чому ми змогли підняти обіг до 30 клієнтів у місяць.
  Запуcк Prem-site
  Щоб забезпечити усіх бажаючих розпочати свій бізнес в Інтернеті інструментом для індивідуальних рішень, ми вирішили створити SaaS-версію ImageCMS Shop, якій присвоїли унікальні особливості у порівнянні з CMS.
  Продовжуємо працювати над вдосконаленням існуючих рішень і надавати ще більше можливостей для наших клієнтів.
 • 2015
  Prem-site goes international
  The company enters the Western and US markets and at the same time developing its products dynamically and aiming at providing a full range of e-commerce instuments for the ultimate customer success by uniting best e-commerce professionals in the feilds of CRM, SEO, PPC and CRO.

Команда Prem-site

Познайомтеся з тими, хто зробить ваш інтернет-магазин на Prem-site ефективною площадкою,
яка забезпечує високі продажі. Вони люблять свою роботу і пишаються нею!