Стилізація інтернет-магазину Future Fire

www.kaminff.com.ua
Купич Андрій
Керівник компанії Future Fire

Готовим магазином задоволений, хотілось би тільки, щоб він швидше себе окупав. А окрім того - хороші, позитивні враження.

Процес створення дизайну
 •  
  Вибір шаблону у якості основи структури і розміщення елементів.

  Обраний шаблон Fluid по своїй структурі та функціоналу повністю задовольняв усі побажання замовника. Кількість рекламних банерів було зменшено до трьох. Це дало можливість зробити головний банер дещо ширшим.

  Перглянути вибраний дизайн
 •  
  Підбір гами кольорів, зміни у структурі

  Головним кольором для дизайну був обраний теплий відтінок червоного, який відповідає логотипу клієнта. Також даний колір вигідно підкреслює тематику магазину. Верхня частина сайту була доповнена курсом валют, що є необхідною умовою для даного магазину. Сторінка товару є зручною для розміщення логотипу виробника, відеороликів та презентації характеристик.

 •  
  Увага до деталей – це збільшення конверсіі

  Дизайн охоплює зміни не тільки на головній сторінці, але й на функціональних і додаткових елементах внутрішніх сторінок: ярликів для товару, фільтрів, елементів навігації.

  Важливість високого рівня конверсії для інтернет-магазину важко переоцінити. Саме тому наші дизайнери так багато уваги приділяють деталям.

 •  
  Розробка рекламних банерів

  Основою для дизайну банерів слугували якісні фотографії камінів у інтер’єрі. Таке рішення дозволило максимально вигідно продемонструвати продукцію, виділити конкретні моделі товарів і в цілому передати тематику та настрій сайту.

Хочете унікальний інтернет-магазин?
Шаблон обирається в якості основи структури і розміщення елементів, подальші етапи стилізації повністю змінять зовнішній вигляд вашого інтернет-магазину.