Процес створення дизайну

 • Вибір шаблону

  Шаблон обирається в якості основи структури і розміщення елементів, подальші етапи стилізації повністю змінять зовнішній вигляд вашого інтернет-магазину.

   
  Адаптивність

  Оптимальним варіантом буде вибір адаптивного шаблону, що дозволяє покупцеві або власнику комфортно працювати з магазином на будь-якому гаджеті.

   
  Будь-яка тематика

  Ви можете обрати в якості основи для майбутнього інтернет-магазину будь-який із представлених дизайнів, навіть якщо він не співпадає з вашою тематикою: наші спеціалісти легко адаптують його саме під ваш бізнес.

 • Колірна гама

  Повністю змінити зовнішній вигляд інтернет-магазину дозволяє робота з кольоровою гамою. Ми приведемо її у відповідність до фірмового стилю і побажань клієнта.

   
  Зміна кольору елементів

  Включає роботу з основними кольорами обраного дизайну, а також зміну навігації: кнопок, посилань, стрілок, вкладок.

   
  Увага до деталей

  Завдяки професійному підбору кольорів всіх елементів нашими дизайнерами, вибраний дизайн набуде повністю індивідуального стилю та відображення.

 • Рекламні банери

  Першим елементом, який бачить відвідувач вашого інтернет-магазину, є банер. Тому розробка рекламних банерів - одна з найважливіших складових процесу створення інтернет-магазину.

   
  Головний акцент

  Рекламний банер максимально вигідно представить ваш продукт чи іншу інформацію.

   
  Індивідуальність

  Якісний дизайн банера підкреслить загальну стилістику та тематику інтернет-магазину, а також зробить ваш інтернет-магазин унікальним.

 • Логотип і фавікон

  Крім професійного підбору кольорової гами, розробки банерів, ми пропонуємо розробку логотипу та фавікону.

   
  Логотип

  Ми найбільш вигідно розміщуємо наданий клієнтом логотип, враховуючи його розмір, композицію і колір. Для клієнтів, які ще не визначилися з логотипом, надамо власний варіант.

   
  Фавікон

  Привабливий і відповідний тематиці пошуку значок фавікон, який відображається браузером в адресній стрічці, різко збільшить ймовірність переходу за посиланням.

 • Зміна структури

  Ви також можете внести побажання відносно оформлення, зміни структури або додати додаткові элементи.

   
  Структура

  В рамках обраного дизайну ви можете корегувати структуру сторінок інтернет-магазину.

   
  Побажання відносно дизайну

  Якщо у вас є додаткові побажання відносно оформлення, наші спеціалісти врахують їх у дизайні інтернет-магазину.

 • Результат
  Унікальна стилізація дозволяє вам у максимально короткі строки створити інтернет-магазин з індивідуальним дизайном, який до дрібниць продуманий відповідно до вашої тематики і фірмового стилю.
Продавайте вже завтра!
Шаблон обирається в якості основи структури і розміщення елементів, подальші етапи стилізації повністю змінять зовнішній вигляд вашого інтернет-магазину.